کتاب آموزش نقاشی قدم به قدم ۲ برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی طراحی شده است. هدف کتاب آموزش شکل ها و رنگ آمیزی برای کودکان است. با انجام دادن تمرین های کتاب آموزش نقاشی قدم به قدم ۲، کودکان می توانند علاوه بر شناختن اشکال هندسی، شکل ها و فرم های مختلف، با اشیا، طبیعت، و حیوانات آشنا شوند و آمادگی لازم را برای درک و فهم دروس خود پیدا کنند و برای انجام تکالیف درسی از مهارت کافی برخوردار شوند.

با روزی ۱۰ دقیقه نقاشی صحیح کودکان می توانند شکل اشیا را به خاطر بسپارند، خلاقیت آنها زیاد خواهد شد. این مجموعه به رشد خلاقیت و پرورش ذوق هنری کودکان کمک به سزایی خواهد کرد، شیوه ترسیم اشکالی ساده و در عین حال جذاب و دوست داشتنی به شیوه ای آسان و به صورت مرحله به مرحله از مراحل ابتدایی تا پیشرفته تر آموزش داده شده است.

کودک شما با صرف روزانه ده دقیقه می تواند به آسانی در رشته هنری نقاشی پیشرفت چشمگیری داشته باشد و برای طراحی تصاویر دیگر به مهارت لازم دست یابد. همچنین این مجموعه برای استفاده آموزگاران پیش دبستانی و دبستانی در آموزش نقاشی بسیار مفید است.

اهمیت نقاشی در آموزش کودکان

آموزش نقاشی به کودکان در واقع نشان دادن یک راه و روش جدید برای کشف و جستجوی محیط اطراف محسوب می‌شود. نقاشی‌کردن برای کودکان یک سرگرمی جذاب، کم‌خطر و جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی آن‌ها است.

شما جزو والدینی باشید که اهمیت ویژه‌ای برای تعلیم‌ و تربیت کودکان خود قائل هستند، به‌هیچ‌عنوان نباید از تاثیر نقاشی بر کودکان غافل شوید. از طرفی باید بدانید که نقاشی یک ویژگی خاص دارد: از طریق نقاشی به‌راحتی می‌توان با کودک ارتباط دوطرفه برقرار کرد. به این شکل که هم می‌توان به احساسات درونی کودک که قدرت بیانش را ندارد، پی برد و هم با به‌کارگیری نقاشی در جهت آموزش کودک، برای پرورش قوای ذهنی و فکری او تلاش کرد.

👉امتیاز بده.