کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون انتشارات نیک ورزان

کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون انتشارات نیک ورزان

کتاب اتوبوس انرژی: ده قانون برای بالا بردن انرژی مثبت در زندگی، شغل و کار گروهی اثر جان گوردون

کتاب اتوبوس انرژی (The Energy Bus) برای کسانی است که می‌خواهند در روابط، شغل و زندگی حرفه‌ای خود با انرژی مثبت پیش بروند. شما می‌توانید با به کارگیری اصول این کتاب با شادی و افکار مثبت روی اهداف خود تمرکز کند. نویسنده بدون استفاده از کلمات سنگین و تخصصی افکار خواننده را در جهت مثبت هدایت می‌کند. به طوری که خواننده در انتهای کتاب شاهد انرژی مثبت آن بر روی خود خواهد بود.
کتاب‌های جان گوردون الهام‌بخش هزاران نفر در سراسر جهان بوده است. بیش‌تر کتاب‌های او ژانر داستانی با محتوای روانشناسی دارند. در داستان‌های جان گوردون شخصیتی وجود دارد که با فردی دانا و حکیم آشنا می‌شود و با آموزه‌های او بر مشکلات و مسائل خود پیروز می‌شود. کتاب «اتوبوس انرژی» از همین نوع داستان‌هایی است که شخصیت اصلی آن بعد از سفر با اتوبوس و آشنایی با افراد، متوجه می‌شود که با تغییر نگرش می‌توان شرایط حاکم بر زندگی را تغییر داد.
کتاب اتوبوس انرژی به‌طور خلاصه درباره‌ی مثبت بودن است: «انرژی مثبت و افراد مثبت، نتایج مثبت ایجاد می‌کنند. مطمئنا در جهان موارد منفی زیادی وجود دارد اما انتخاب انرژی مثبت به ما کمک می‌کند تا با افراد منفی و موقعیت‌های منفی‌ای که می‌تواند روحیه و توان ما را از بین ببرد مقابله کنیم.»

بخشی از کتاب اتوبوس انرژی:

– صبح روز چهارشنبه جرج بدون هیچ امیدی و بی‌شک بدون هیچ توانی در گام‌هایش سوار اتوبوس شد. احساس شکست می‌کرد و حتی خجالت می‌کشید با کسانی که به سختی تلاش کرده بودند تا او به موفقیت برسد رودررو شود. شاید سریعاً متوجه این قضیه شد و فهمید که همه چیز سرکارش به خوبی پیش نرفته است. روز تعطیلی شاد بود روزی که معمولاً به ملاقات پدر بیمارش می‌رفت، اما حسی در درونش وجود داشت که می‌گفت جرج امروز به او نیاز دارد و دوست دارد سوار اتوبوس شود تا اگر جرج دلش خواست کمی باهم صحبت کنند و کمی به جرج انرژی بدهد.
– حالا که به جرج نگاه می‌کرد از اینکه به حسش اعتماد کرده و با همان جلو آمده بود شدیداً خوشحال بود. اولین باری نبود که چهره شکست را می‌دید. در واقع، اکثر کسانی را که در ذهن داشت به در ابتدای فراگیری رانندگی اتوبوسشان عقب‌نشینی و پسرفت داشتند. هر شخص و هر گروهی در مسیر سفرش مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. این بخشی از آموزه‌های زندگی بود و او این را به خوبی می‌دانست. با خود فکر کرد که این مانند دوچرخه سواری است، در ابتدا شما زمین می‌خورید و از پا درمی‌آیید، اما مهم این است که برگردید، ادامه دهید و بعد از مدتی وقتی در آن خبره شدید با اعتماد به نفس یک قهرمان سوار دوچرخه می‌شوید. او باید به جرج کمک می‌کرد تا کنترل چرخ‌ها را به دست بگیرد و به سرعت هم این کار را بکند چراکه زمان زیادی برایش باقی نمانده بود.
آرزو کن، تصور کن و تمرکز کن. اتوبوست را در مسیر درست به پیش بران.
جوی نگاهی به جرج انداخت و گفت: جرج، این قانون درباره ی تمرکز است. بدون تمرکز بر هدف، ساختمان ها ساخته نمی‌شوند، هنری خلق نمی‌شود و انرژی به هدر می‌رود. تو آنچه را می‌خواستی به ما گفتی. رؤیاهایت را با ما در میان گذاشتی. حالا می‌خواهم کمکت کنم آن رؤیاها را به واقعیت تبدیل کنی و همه ی اینها از فکر شروع می‌شود.
جرج با لحنی پر از تردید پرسید: چطور افکارم کار و ازدواجم را بهبود می‌بخشد؟
جوی با اطمینان کامل جواب داد: همان طور که توضیح دادم، به کمک انرژی فکرت. از تو می‌خواهم هر روز ده دقیقه بر آرزوهایت تمرکز کنی. مجسم کن هر آنچه بر روی آن کاغذ نوشته ای، میسر می‌شود. بعد از آن متوجه وجود قانون انرژی می‌شوی.
مارتی از انتهای اتوبوس با صدای بلند گفت: اسمش قانون جذب است.
جوی ادامه داد: درست است. قانون جذب نشان دهنده‌ی این است که هر چه بیشتر بر چیزی تمرکز کنیم و بیشتر درباره‌ی آن فکر کنیم، بیشتر در زندگی‌مان هویدا می‌شود. به عنوان مثال، شرط می بندم هر بار که قصد خرید ماشین تازه ای داری، آن مدل ماشین را همه‌جا در خیابان می‌بینی.
جورج سرش را به نشانه‌ی تایید تکان داد. می‌دانست که او درست می‌گوید.
جوی پرسید: هیچ وقت از خودت نپرسیدی که چرا این طور است؟
ولی قبل از اینکه جرج بتواند پاسخش را بدهد، او ادامه داد: چون افکار خاصیت مغناطیسی دارند. درباره‌ی هر چه فکر کنی، همان را جذب می‌کنی. هر آنچه انرژی و توجه‌مان را بر آن بگذاریم، در زندگی مان ظاهر می‌شود.
هر انرژی و نیرویی که ما از طریق افکارمان ساطع کنیم، همان انرژی را دریافت می‌کنیم.
مارتی در تأیید صحبت های جوی گفت: به همین دلیل هم بسیاری از مردم هنگامی که به یاد دوست یا خویشاوندی می‌افتند، او همان موقع تلفن می‌کند. در واقع این پدیده یک نام علمی دارد. به آن می‌گویند «تله پاتی تلفنی». او از سر غرور تحقیقی را که در کامپیوترش داشت، به آنها نشان داد.

درباره (نویسنده) جان گوردون

جان گوردون (Jon Gordon) نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی در حوزه‌های مدیریت، فرهنگ، فروش و کارهای گروهی است. در دانشگاه کرنل تحصیل کرده و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه اموری تحصیلات گذرانده است. او با باشگاه‌های ورزشی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌های مختلف در شهرهای مختلف همکاری داشته است. کتاب «اتوبوس انرژی» پرفروش‌ترین کتاب اوست که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و با استقبال جهانی مواجه شد.
گوردون در سال ۲۰۱۶ ، یک برنامه آنلاین انگیزشی راه اندازی کرد تا افراد زیادی از سراسر دنیا بتوانند به مطالب انگیزشی او با محوریت غلبه بر چالش‌های روزانه دسترسی داشته باشند. واشنگتن پست، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی، وال استریت ژورنال و نیویورک پست این دوره‌های انلاین را به نمایش گذاشته‌اند.
جان گوردون غیر از اتوبوس انرژی نویسنده‌ی کتاب‌های موفق «میخ موفقیت را محکم بکوب»، «قانون غر زدن ممنوع»، «اردوی تمرینی»، «بذرت را از کجا می‌آوری»، «مزیت رهبری مثبت‌گرا»، «مثبت یا منفی انتخاب شماست»، «درودگر»، «برد شما از رختکن آغاز می‌شود»، «کلاه ایمنی»، «نجار»، «سوپ» و «کلمه‌ای که زندگی شما را تغییر می‌دهد» است که در زمینه‌های موفقیت شغلی و زندگی هستند و می‌توان آن‌ها را در دسته‌ی کتاب‌های انگیزشی قرار داد.

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.

 

کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون انتشارات نیک ورزان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب اتوبوس انرژی اثر جان گوردون انتشارات نیک ورزان

مشخصات

 • نویسنده
  جان گوردون
 • مترجم
  رویا عبادی
 • ناشر
  نیک ورزان
 • شابک
  9786226532365
 • موضوع
  موفقیت - انگیزشی - انرژی مثبت
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  سلفون
 • گروه سنی
  بزرگسال
 • تعداد صفحه
  144
 • وزن
  200 گرم
0
error: Content is protected !!