کتاب ارتباط با خدا هادی الصالحین

کتاب ارتباط با خدا هادی الصالحین کتابی با موضوع دعاها و زیارات می باشد و شامل سوره های منتخب قرآن، ادعیه قرآنی، دعاهای معروف و زیارات معصومین می باشد. در این کتاب معمولا” ختم سوره انعام و سوره یاسین و سوره واقعه نیز وجود دارد و همه ما می دانیم که این سه سوره از سوره های بسیار پرفیض قرآن می باشند.

در حدیثی از پیامبر مکرم اسلام نقل گردیده است هر کس سوره واقعه را بخواند پریشانی به او نمی رسد؛ در روایت دیگری از پیامبر(ص) آمده است که هرکس سوره یاسین را بخواند مانند آن است که قرآن را ده بار ختم نموده باشد.

برگزاری ختم انعام یکی از مراسمات رایج و مجرب در بین مسلمانان است و این ختم معمولا” به منظور برآوردن حوائج و نیز برای اهداء به اموات برگزار می گردد.

از این کتاب می توان در مجالس مذهبی مختلف مانند ختم انعام، قرائت های جمعی قرآن و … استفاده نمود. کتاب هادی الصالحین معمولا” در دو نوع جلد سخت و جلد معمولی وجود دارد که جلد سخت دارای دوام بیشتر و قیمت بالاتری می باشد. از لحاظ اندازه نیز این کتاب در قطع های مختلفی مانند وزیری، جیبی و … چاپ می شود.

در انواع سفارشی این کتاب می توان آن را به عنوان یاد بود مرحومان مثلا” برای یادبود پدر یا مادر چاپ نموده و وقف نمود. این کتاب با تألیف و ترجمه های مختلفی چاپ گردیده است به عنوان نمونه ترجمه استاد حسین انصاریان ، ترجمه مهدی الهی قمشه ای ، تألیف محمد رضا رضوان طلب و … .

کتاب به شش بخش تقسیم شده

بخش اول سوره ها
بخش دوم تعقیبات بعداز نماز
بخش سوم آداب الصلوه
بخش چهارم ادعیه
بخش پنجم زیارات معصومین
بخش ششم ختم سوره مبارک انعام
این کتاب که با ترجمه استاد حسین انصاریان و خط استاد هادی اشرفی به صورت دو رنگ در ۲۸۸ صفحه به چاپ رسیده است.

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.


👉امتیاز بده.