کتاب تست روانشناسی یازدهم اثر شبنم مصطفوی و سوفیا فرخی انتشارات خیلی سبز

کتاب تست روانشناسی یازدهم اثر شبنم مصطفوی و سوفیا فرخی انتشارات خیلی سبز

کتاب تست روانشناسی یازدهم اثر شبنم مصطفوی و سوفیا فرخی

در کتاب تست روانشناسی یازدهم ویژه کنکور ۱۴۰۱ درسنامه های مفصل و جامع با زبانی ساده با مثال های متنوع ارائه شده و با ارائه مطالب به صورت نموداری و جدول به منظور تسهیل در یادگیری و ارائه فعالیت های کاربردی در درسنامه ها، ارائۀ خلاصه درس و نکات در انتهای درسنامه همراه با مثال های مهم و در نهایت تست های کاملا حرفه ای و استاندارد کتاب درسی کاملا پوشش داده شده است، این کتاب بر اساس کتاب جدید و همراه با پاسخنامه تشریحی با ذکر نکات کنکوری تهیه شده است.

درسنامه:

درسنامه این کتاب یکی از بهترین منابع یادگیری برای دانش آموزان متوسط به بالا است این درسنامه ها لحنی صمیمی دارند و سعی شده اصلی‌ترین و مهمترین نکات درس را به دانش آموز ارائه کند این درسنامه ها کمی نکته محور هستند و برای دانش آموزانی که در این درس ضعیف هستند شاید مناسب و کافی نباشد. روند این درسنامه ها از آسان به سخت میباشد و سعی شده با زدن مثال های فراوان، شکل ها، نمودارها و جداول مفاهیم به خوبی به دانش آموز منتقل شود.

بانک تست:

تست های این کتاب گلچینی از تست های تالیفی و کنکور های نظام قدیم میباشد تعداد تست ها مناسب است و دانش آموزان با وقت گذاری منطقی می‌توانند تمام تست ها رو حل کنند. تست ها هماهنگ با درسنامه است و سطحی آسان به سخت دارد. تست های این کتاب شامل تست های ساده تا سخت می‌شوند اما غالب تست ها متوسط رو به سخت هستند و کاملا مطابق با سبک و سطح سوالات کنکور های اخیر است. اکثر سوالات این کتاب را تست های تالیفی تشکیل داده اند.

این کتاب دارای ۲ بخش تستی: سوالات عادی و سوالات z

در بخش سوالات z. دانش آموزان با سوالات سخت و چالشی مواجه می‌شوند و حل این تست ها نیاز به دقت و وقت گذاری بیشتری دارد این سوالات برای آماده سازی آزمون های آزمایش بسیار مناسب هستند.

پاسخنامه:

پاسخنامه کتاب حاضر بسیار خوب و کامل است در این پاسخنامه ها نکات مهم تست گفته شده و و هر مسله از چندین روش حل شده است همچنین نکات انحرافی تست ها نیز ذکر شده است.

 

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.

 

کتاب تست روانشناسی یازدهم اثر شبنم مصطفوی و سوفیا فرخی انتشارات خیلی سبز
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب تست روانشناسی یازدهم اثر شبنم مصطفوی و سوفیا فرخی انتشارات خیلی سبز

مشخصات

 • نویسنده
  دکتر شبنم مصطفوی - دکتر سوفیا فرخی
 • شابک
  978-600-412-621-2
 • ناشر
  خیلی سبز
 • قطع
  رحلی
 • نوع جلد
  نرم مقوایی
 • چاپ شده در
  ایران
 • تعداد صفحه
  200
 • وزن
  440 گرم
0
error: Content is protected !!