کتاب ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر اثر لوئیس سکر

لوئیس سکر نویسنده نام آشنای آمریکایی داستان های کودکان، در سال ۱۹۸۷ کتابی را منتشر کرد به نام” There’s A Boy In The Girls’ Bathroom” یا “یک پسر در حمام دختران است” اما مترجم احتمالا به خاطر محدودیت های اعمال شده تصمیم گرفته آن را به نام کتاب ته کلاس ردیف آخر صندلی آخر ترجمه کند.
کتاب به توصیف نوجوانی می‌پردازد که شکست‌های پیشین در زندگی و روابط اجتماعی، زندگی وی را کاملا از کنترل خارج کرده است. «لوییس سکر» در این کتاب، به توصیف دقیق و زیبای روحیات و عواطف این کودکان و پیچیدگی رفتار با آنان پرداخته و شیوه برخورد و واکنش صحیح نسبت به آنان را ارائه کرده است. مطالعه کتاب به معلمان، مشاوران و والدینی که با نوجوانان ناسازگار رویاروی هستند، پیشنهاد می‌شود. و حتی برای خود نوجوانان و جوانان مناسب است، مخصوصا برای دانش آموزانی که با سیستم مدرسه و رابطه با گروه هم‌سالان مشکل دارند، قلدری می‌کنند یا خود اذیت می‌شوند.

درباره (نویسنده) لوئیس سکر

لوئیس سکر در مارچ ۱۹۵۴ در آمریکا متولد شد. نوشته‌های او عمدتا در حوزه‌ کودک و نوجوان است. سکر تحصیلات خود را در دانشگاه کالیفرنیا گذراند. در زمان تحصیل خود برای گرفتن امتیازات دانشجویی شروع به کمک کردن در یکی از دبستان های کالیفرنیا کرد و بعد ها از آن دوره از زندگی خود به عنوان بهترین کلاس و تجربه‌ای که زندگی او را عوض کرد یاد کرد. تجربه ای که در نوشته هایش مخصوصا در کتاب ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر به وضوح دیده می‌شود.
سکر تحصیلات خود را در سال ۱۹۷۶ با مدرک اقتصاد تمام کرد و بلافاصله شروع به نوشتن کرد.

او اولین کتاب خود را به نام “sideways stories from wayside school”” در سال ۱۹۷۸ چاپ کرد. او دوباره برای تحصیل در رشته حقوق به دانشگاه رفت و بعد از فارغ التحصیل شدن، نوشتن را در کنار شغلش در زمینه های قضایی انجام می‌داد. در سال ۱۹۸۹ او به قدری خواننده داشت که این بار نویسندگی را به صورت کاری تمام وقت انجام بدهد. این کتاب موفق به دریافت ۱۹ جایزه به انتخاب کودکان و نوجوانان شده است.

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.

[dka_product_info][/dka_product_info]

👉امتیاز بده.