کتاب خوب های بد بدهای خوب ۲ اثر سومان چینانی انتشارات پرتقال

کتاب خوب های بد بدهای خوب 2 اثر سومان چینانی انتشارات پرتقال

کتاب خوب های بد بدهای خوب ۲ : دنیای بدون شاهزاده (The School for Good and Evil: A World without Princes) دومین جلد از داستانی است که به ماجراجویی‌های دو دختر به نام‌های سوفی و آگاتا می‌پردازد. آن‌ها پس از جنگ به روستای خود بازمی‌گردند اما آگاتا غمگین است و می‌خواهد به مدرسه‌ برود و این آرزو درهای جادو را باز می‌کند.

بخشی از کتاب خوب های بد بدهای خوب ۲

آگاتا با دهان باز به علامت روی درِ کلیسا نگاه کرد. «عکس یادگاری؟»
سوفی که خودش را در آینه‌ جیبی نگاه می‌کرد، گفت: «روی کتاب‌داستان‌هاشون.»
آگاتا پیراهن چسبان سبزی را که سوفی بهش قرض داده بود، پایین کشید. از وقتی برگشته بودند، رنگ صورتی کلاً از کمد لباس‌های دوستش ناپدید شده بود؛ احتمالاً به این خاطر که او را یاد زمانی می‌انداخت که یک ساحره‌ بی‌مو و بی‌دندان بود.
آگاتا که دوباره داشت بندهای پیراهن را محکم می‌کشید، گفت: «ببین، ماجرای ما دیگه قدیمی شده. دیگه وقتشه مثل بقیه زندگی عادی‌مون رو بکنیم.»
سوفی سریع نگاهش را از آینه برداشت. «شاید بهتر باشه این هفته فقط من باشم. لابد اون‌ها هم حس کردن که تو دیگه دل‌ودماغ نداری.»
ولی آن یکشنبه و هفته‌ بعدش که پوسترهای سوفی با عنوان هدیه صمیمانه‌ی امضا شده در شهر پخش شد، یا هفته‌ بعدترش وقتی سوفی شام خصوصی را هم به وعده‌هایش اضافه کرد، کسی انتظار نداشت جز رادلیِ بوگندو سروکله‌ کس دیگری پیدا شود. پاییز که فرا رسید، اعلامیه‌های مفقود شده‌ها از میدان شهر جمع شده بود. بچه‌ها کتاب داستان‌هایشان را توی کمدهایشان چپانده بودند و آقای دوویل هم تابلوی آخرین روزها را به ویترین مغازه‌اش چسبانده بود؛ چون هیچ داستان پریان جدیدی از جنگل نیامده بود تا او بفروشدشان. حالا دخترها فقط دو فسیل دیگر بودند که آن طلسم از خودش به جا گذاشته بود. حتی پدر سوفی هم ملاحظه را کنار گذاشته بود. در روز هالووین، به دخترش گفت که اجازه‌ بزرگان را برای ازدواج با هانورا گرفته. ولی اصلاً از سوفی نپرسیده بود که او هم موافق است یا نه.

 

کتاب خوب های بد بدهای خوب ۲ اثر سومان چینانی انتشارات پرتقال
125,000 87,500 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب خوب های بد بدهای خوب ۲ اثر سومان چینانی انتشارات پرتقال

مشخصات

 • نویسنده
  سومان چینانی
 • مترجم
  نگار شجاعی
 • شابک
  9786004626675
 • ناشر
  پرتقال
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • تعداد جلد
  1
0
error: Content is protected !!