کتاب دوتا خفن خفن تر می شوند اثر جوری جان

کتاب دوتا خفن خفن تر می شوند اثر جوری جان

کتاب دوتا خفن خفن تر می شوند (The Terrible Two Get Worse) نوشته مک بارنت و جوری جان (دومین کتاب از این مجموعه) ماجرای رقابت‌های مدیر جدید مدرسه‌ و این دو دوست (که در کتاب اول باهاشون آشنا شدید) را روایت می‌کند.
مایلز و نیلز هر کدام به تنهایی به حدی بازیگوش هستند که می‌توانند کلاسی را به هم بریزند، اما حالا با هم متحد شده‌اند و تلاش می‌کنند که تمام مدرسه را به آشوب بکشند و همکلاسی‌های خود را بخندانند و این موضوع آقای بارکین را که مدیر مدرسه‌شان است، بسیار کلافه می‌کند.
بخشی از کتاب دوتا خفن خفن تر می شوند
روانیا قربانیای خوبی هستن.مدیر بارکین قزبانی خوبیه،چون:
۱- توی سخنرانیاش و پوسترایی که تو مدرسه چسبونده، اصرار داره که دانش آموزا باید به قدرتش به عنوان مدیر احترام بذارن.
۲- هر وقت یکی پیدا شه که با قدرتش بازی کنه، از کوره در میره؛ عصبانی هم که میشه، رنگش بنفش میشه ( که خیلی هم زیاد اتفاق می افته)!
۳- تمام جشنا و مناسبتهای امسالو حذف کرده و گفته «بیهوده» ن. این یعنی دیگه خبری از روز شلخته بنود؛ روز سیبیل مصنوعی و حتی برعکس پوشیدن لباس رو هم فرستاده بود قاطی باقالیا؛ فقط روز لباس راحتی مونده بود (اینم از بس که مبصر کلاس بهش اصرار کرد راضی شد. ولی یه شرط گذاشت: تو روز لباس راحتی، کلاسا یه ربع زودتر شروع بشن.« چون دانش آموزا دیگه مجبور نیستن واسه لباس مدرسه وقت صرف کنن».
۴- چند تا کار شنیع دیگه هم کرده، مثل همون کارایی که تو کتاب اول خوندین.
فقط نود و سه ثانیه طول کشید تا شاسی ماشینو با پنیر لیمبرگر بپوشونن، بنابر این کمتر از دو دقیقه بعد، کنار ماشین وایساده بودن.
نایلز پرسید: «بوش چطوریه؟»
مایلز گفت: افتضاح
دو تایی نیشخند زدن. مایلز دوتا از انگشتاشو بالا گرفت. نایلز هم همینطور. سر انگشتاشونو زدن به هم. این، مدل مخفیانه دست دادن دوتا خفن بود. این کار رو وقتایی می کردن که میخواستن سوار شدن یه حقه بی نظیر رو جشن بگیرن. …

 

0
error: Content is protected !!