کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند؟ (The Terrible Two Go Wild) سومین کتاب از این مجموعه است. که در این قسمت مایلز و نیلز با شیطنت‌های خود عدالت را اجرا می‌کنند! مک بارنت و جوری جان این بار ماجراجویی‌ها و خرابکاری‌های این دو را در خارج از مدرسه به تصویر می‌کشند. در کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند؟ که یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز به شمار می‌آید، این دو دوست به قلدرها درسی درست و حسابی می‌دهند.

مایلز و نیلز خارج از مدرسه بسیار بازیگوش هستند. اکنون تابستان رسیده و دیگر از مدرسه خبری نیست و این دو دوست در جنگل مشغول خوشگذرانی و شیطنت هستند، تابستانی پر از بازی و سرگرمی! البته اوضاع این‌گونه نمی‌ماند و قلدری به نام جاش با مایلز و نایلز سر یک شوخی ساده درگیر می‌شود و قسم می‌خورد که آن‌ها را نابود کند.

بخشی از کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند؟

مایلز و نایلز اسکیت بورداشونو گذاشتن رو پیاده رو. ( جفت اسکیت بوردا مال مایلز بود؛ امروز صبح با یکیشون اومده بود پارکینگ رستوران دنی. نایلز هم اون یکی رو آورده بود. خوب بلد نبود تعادلشو حفظ کنه. ) دستکشای لاستیکی رو دستشون کردن. قلم موهاشونو درآوردن. بعد، مایلز دست برد تو کوله ش و مهم ترین چیزی که واسه خرابکاری امروز صبح لازم داشتن رو کشید بیرون؛ یه چیزی که اون قدر مهم بود که نمی شد اسمشو تو فهرست نوشت، چون ممکن بود فهرست بیفته دست غریبه و مجبور بشن کلی سوال و جواب پس بدن، لو برن یا هزار تا احتمال دیگه، یا حتی شایدم اخراج بشن. اصلا کل عملیات سر همین وسیله بود: یه تیکه پنیر که محکم تو پلاستیک پیچیده شده بود. گاوای یاونی ولی …
کتاب دو تا خفن تابستان خود را چگونه گذراندند؟ به تمامی کودکان ۷ تا ۱۲ سال و تمام کسانی که به داستان‌های طنز علاقه‌ دارند توصیه می‌شود.


👉امتیاز بده.