کتاب دین و زندگی کامل جامع کنکور جلد درسنامه سری میکرو طلایی کنکور

کتاب دین و زندگی کامل جامع کنکور جلد درسنامه سری میکرو طلایی کنکور اثر مرتضی محسنی کبیر و محمد رضایی بقا توسط انتشارات بین المللی گاج منتشر شده است.
درس دین و رندگی از دروس مهم عمومی بوده و ضریب ۳ دارد. دانش آموزان و داوطلبان با نگاهی به سوالات کنکور سال های خیلی دور متوجه می شوند که سوالات درس های دین و زندگی سوالات آسانی بوده و با تسلط کامل بر روی کتاب درسی و حفط متن کتاب درسی قادر به به پاسخ دادن این سوالات هستند.
اما با گذشت سال ها طراحان سوالات کنکور، سوالات را به طور مفهومی طرح کرده تا رقابت بین داوطلبان قابل مشاهده باشد و صرفاً حفظ کردن کل متن و آیات درس دینی برای ۱۰۰% زدن کافی نباشد. بنابراین احتمال این که دانش آموزان و داوطلبان این درس را فقط با خواندن خط به خط کتاب درسی و حفظ کردن آن، در کنکور صد بزنند، کم است.
این دانش آموزان می توانند با کمک کتاب کمک درسی دین و زندگی (دینی) کامل جامع کنکور سری میکرو طلایی گاج جلد درسنامه آن، نکات چالشی کتاب درسی را بیاموزند.
کتاب کمک درسی دین و زندگی جامع سری میکرو طلایی گاج دربردارنده‌ مباحث دین و زندگی دهم، یازدهم و دوازدهم بوده و ویژه‌ی دانش آموزان و داوطلبان رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی می باشد. این کتاب که جلد درسنامه می باشد و بانک تست کامل به همراه پاسخ‌نامه‌ی تشریحی در جلد مکمل قرار دارد، درسنامه ‌های جامع و کاملا حرفه ‌ای با بررسی خط به خط کتاب درسی را ارائه داده است.
کتاب دین و زندگی سری میکرو طلایی گاج در هر درسی، بخشی به اسم ایستگاه آیه دارد که مطالعه آیات درس دین و زندگی را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور راحت می کند. کتاب ذکر شده علاوه بر داشتن بخش ایستگاه آیه بخش های دیگری را نیز دارد.

 

[dka_product_info][/dka_product_info]

👉امتیاز بده.