کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس نشر آفرینه

کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس نشر آفرینه

کتاب شرمنده نباش دختر | ریچل هالیس

کتاب شرمنده نباش دختر (Girl, Stop Apologizing)، با زیر عنوان برنامه‌ای برای رسیدن به اهداف بدون خجالت زدگی (a shame-free plan for embracing and achieving your goals) اثر ریچل هالیس است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. و در ایران با عنوان های خجالت نکش دختر، شرمنده نباش دختر، عذرخواهی بسه دختر، عذرخواهی نکن دختر ترجمه شده و به چاپ رسیده است.
ریچل هالیس (Rachel Hollis) بارها دیده ام، زنانی که به طور کامل از زندگی خود بهره نمی برند. آن ها در اعماق قلب خود، اشتیاقی برای چیزی بیشتر را احساس می کنند اما از شرمنده شدن در برابر دیگران، نرسیدن به کمال و کافی نبودن می ترسند. این کتاب قصد دارد با ارائه‌‌ نکاتی ساده و کاربردی به تمام کسانی که خواهان زندگی بهتر هستند کمک کند تا به اهداف خود دست یابند.
بخشی از کتاب شرمنده نباش دختر
چه می شود اگر به راهتان ادامه دهید؟ چه می شود اگر به خودتان باور داشته باشید؟ و نه فقط شما، اگر تمام زنان در سرتاسر دنیا تصمیم بگیرند تصورات خود را از کسی که هستند جایگزین انتظارات دیگران کنند، چه می شود؟
می توانید تصور کنید اگر بیش از ۲۵ درصد، یا ۱۵ درصد، یا نه، فقط بیش از ۵ درصد از زنان در جهان دنبال چه می شود اگرهایشان بروند چه می شود؟ می توانید تصور کنید اگر احساس گناه یا احساس شرمی را که نشئت گرفته از تردیدشان نسبت به کسی که واقعا هستند کنار بگذارند و توانایی هایشان را پرورش دهند چه می شود؟
می توانید تصور کنید چه پیشرفت بزرگی در زمینه های مختلف، از هنر گرفته تا علم و تکنولوژی و ادبیات صورت خواهد گرفت؟ می توانید تصور کنید این زنان چقدر شادتر و سرزنده تر خواهند شد؟ می توانید تصور کنید خانواده این زنان چقدر تحت تأثیر آنها قرار خواهند گرفت؟ چقدر روی جامعه تأثیر خواهند گذاشت؟
در واقع، باور دارم که ما می توانیم دنیا را تغییر دهیم، اما اول از همه باید ترس از قضاوت شدن به خاطر خود واقعی مان را کنار بگذاریم.

خرید اینترنتی کتاب شرمنده نباش دختر
سحاب دانش با ارائه خلاصه ای از بهترین کتابها با بیشترین تخفیف و کم ترین قیمت را برای شما معرفی می کند.

کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس نشر آفرینه
85,000 44,280 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس نشر آفرینه

عزت‌نفس مسئله‌ی بسیار مهمی است. همه‌ی افراد نیاز دارند به خودشان اهمیت دهند و برای خودشان ارزش قائل باشند. اگر کسی بخواهد به‌سوی خوشبختی و رضایت پیش برود باید بتواند شجاعت کافی داشته باشد و از خواسته‌هایش خجالت نکشد. این موضوع برای زنان که در طول تاریخ موقعیت‌های کمتری در اختیار داشته‌اند از اهمیت بیشتری برخوردار است. ریچل هالیس نویسنده‌ی کتاب مشهور و پرفروش «خودت باش دختر» کتاب جذاب دیگری نوشته است که به همین موضوع پرداخته است. جملات کتاب شرمنده نباش دختر پر از نکات ساده‌ای است که می‌تواند نگاه شمارا به زندگی تغییر دهد. این کتاب را بخوانید و از نگاه ریچل هالیس به دوروبرتان بیندیشید.

مشخصات

 • نویسنده
  ریچل هالیس
 • شابک
  978-964-6191-37-2‬‬
 • موضوع
  خودسازی در زنان
 • رده‌بندی کتاب
  انگیزش و موفقیت (فلسفه و روان‌شناسی)
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • تعداد صفحه
  192
0
دیدگاهها

*
*

error: Content is protected !!