کتاب قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل

کتاب قدرت تفکر مثبت یا قدرت مثبت اندیشی (The Power of Positive Thinking) اثر نورمن وینسنت پیل (Norman Vincent Peale) به شما می‌آموزد که چگونه نیروی اندیشه و تفکرتان را تحت کنترل در‌ بیاورید، افکار منفی‌تان را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید.

با خواندن این کتاب متوجه می شوید که می توان ذهنی آرام، جسمی سالم و انرژی مضاعف داشت. تکنیک هایی را خواهید آموخت که نشان می دهند، شکست لازمه ی زندگی نیست و لذت بردن و شاد زیستن، حق هر انسانی است.

بسیاری از ما هر روز، اسیر گرفتاری های کوچک و بزرگ زندگی می شویم. ما می جنگیم، اعتراض می کنیم، اشک می ریزیم و روزهای زیادی از عمرمان را با خشم فزاینده نسبت به بدبیاریها سر می کنیم. غافل از این که راه گریزی از تمام این «چه کنمها» وجود دارد. اما جای تأسف است که انسان خود را تسلیم مشکلاتش کرده، آنها را به عنوان طبیعت زندگی پذیرفته و برای از میان برداشتن شان هیچ کاری نمی کند.

البته نمی شود اثرات توانفرسای گرفتاری ها و تراژدیها را کمرنگ جلوه داد. بلکه باید بدانیم، قرار نیست آنها به صرف بودن شان، بر زندگی ما مسلط باشند. وقتی شما به مشکلات، اجازه ی تصاحب و کنترل ذهن تان را می دهید، در واقع جایگاه رفیعی به آنها داده و افسار الگوهای فکری تان را به دست شان می سپارید. در صورتی که با دور کردن آنها از ذهن، با نوکری نکردن برایشان و با وارد کردن نیروی معنویت به وجود خویش می توان، این موانع (که ظاهر کاری جز به زمین زدن انسان ندارند) را از میان برداشت.

کتاب قدرت مثبت اندیشی، ادعایی بجز راهنما بودن (با استفاده از اصولی کاربردی و آسان) ندارد؛ اصولی که با استفاده از آنها دیگر هیچ مشکلی به خود اجازه ی برهم زدن شادمانی شما را نخواهد داد. هدف این کتاب کمک به بازگرداندن شادمانی به زندگی شماست.

بنابراین اگر می خواهید محبوب شوید، مهربان تر باشید و با دیگران و در نهایت با خداوند رابطه ی بهتری پیدا کنید، این کتاب را با ایمان کامل بخوانید و به درس های آن عمل کنید.

من کاملا به اصولی که در این کتاب شرح می دهم اعتقاد دارم و مطمئن هستم اگر به کار گرفته شوند برخورداری از یک زندگی سعادتمند را تضمین می کنند. هدف من این است که آنها را به شیوه ای منطقی، ساده و قابل فهم در اختیار شما بگذارم تا به وسیلهٔ آنها و با یاری خداوند بتوانید همان زندگی را که از ته دل آرزو دارید برای خودتان بسازید.

اگر کتاب قدرت تفکر مثبت را دقیقاً بخوانید و دستورالعملهای آن را فرا بگیرید و آنها را صمیمانه و با جدیت به کار ببندید، شاهد پیشرفت شگفت انگیز خودتان خواهید بود. با استفاده از روشهایی که در این کتاب می خوانید، می توانید شرایط زندگی خود را اصلاح کنید و یا تغییر بدهید.

روابط شما با افراد دیگر بهتر می شود زیرا انسانی محبوبتر، محترم تر و دوست داشتنی تر خواهید شد. با مهارت پیدا کردن در این روشها از سعادت بیشتری برخوردار می شوید. می توانید به درجه ای از تندرستی دست پیدا کنید که تاکنون برای شما ناشناخته بوده است و می توانید از زندگی لذت بیشتری ببرید. و در عین حال برای دیگران انسان مفیدتری خواهید بود و به همین دلیل از نفوذ بیشتری برخوردار می شوید.

نورمن وینسنت پیل👉امتیاز بده.