کتاب قوانین کاریزما مهارت های تاثیرگذاری و جذب | کرت دبلیو.مورتنسن

کتاب قوانین کاریزما (The Laws of Charisma) مهارت های تاثیرگذاری و جذب اثر کرت دبلیو.مورتنسن، به اصول تأثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای دستیابی به موفقیت می‌پردازد. این کتاب استثنایی، قوانین کاریزما و روش های برخورداری از جذبه و نفوذ را برای دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی، اجتماعی و حرفه‌ای را به شما آموزش می‌دهد.

آیا تا به حال دقت کرده‌اید که بعضی از افراد به راحتی و بدون هیچ تلاشی قادر هستند دیگران را به خود جذب کنند و بر آن‌ها تأثیر بگذارند؟ گاهی اوقات می‌بینید که بعضی از افراد به محض ورود به جایی توجه همه را به خود جلب می‌کنند. آن‌ها در هر کاری مدیری لایق و شایسته هستند و هر چیزی را که می‌خواهند قادرند به راحتی به دست آورند و می‌توانند هر کسی را که ملاقات می‌کنند روی آن تأثیر بگذارند. اما چگونه؟

راه اصلی رسیدن به آن نیرویی است به نام نیروی جذبه! جذبه مهارتی انگیزشی و حیاتی می‌باشد که باید برای تأثیر گذاشتن بر افراد آن را به خوبی یاد بگیرید. کتاب ‏‫جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ، چگونگی برخورداری از چنین مهارتی را به شما یاد می‌دهد و روش‌های برخورداری از جذبه و نفوذ را برای رسیدن به موفقیت در زندگی فردی، اجتماعی و حرفه‌ای عرضه می‌کند.

گزیده ای از کتاب

چه آن را گمان بنامید چه واکنش غریزی و یا صرفا یک احساس، شهود و ادراک پدیده ای حقیقی است که می توانید از آن برای افزایش کاریزما استفاده کنید. شهود به شما کمک می کند تا مردم را ارزیابی و درک کنید. شهود ترکیبی از احساسات، عقل و تجربه است. کسانی که می توانند تمایز بین افکار تصادفی و شهود را تشخیص دهند در زندگی و کار موفق هستند.

مثلا مدیران عامل شرکت های بزرگ، به تمام تحقیقات مورد نیاز برای دیده شدن و اتخاذ تصمیم های سنجیده دسترسی دارند. با وجود این مدیران موفق قبول خواهند کرد که در نهایت باید از ندای درون پیروی کنند و قوه ی ادراک خود را به کار گیرند.

خرید اینترنتی کتاب قوانین کاریزما مهارت های تاثیرگذاری و جذب اثر کرت دبلیو.مورتنسن
سحاب دانش با ارائه خلاصه ای از بهترین کتابها با بیشترین تخفیف و کم ترین قیمت را برای شما معرفی می کند.👉امتیاز بده.