کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها | شنون هیل

کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها (Princess Academy) اثر شنون هیل یک مجموعه رمان فانتزی است که به بررسی مضامین خانواده، روابط و تحصیلات می پردازد که اولین جلد از آن در ۱۶ ژوئن ۲۰۰۵ توسط بلومزبری منتشر شد.
اولین کتاب از این مجموعه دختران کوهستان نام دارد که در آن با میری چهارده ساله آشنا می شویم. میری در کوهی زندگی می کند که در آن ، اجدادش سال های سال زندگی ساده ای داشته اند. سپس خبر می رسد که کاهنان پادشاه دهکده او را به خانه شاهزاده خانم آینده تبدیل کرده اند. پس از یک سال، شاهزاده عروس خود را از میان دختران روستا انتخاب خواهد کرد.
وزرای پادشاه یک آکادمی در کوه راه اندازی کرده اند و هر دختر نوجوانی باید در آن حضور پیدا کند و یاد بگیرد که چگونه یک شاهزاده خانم شود. به زودی میری در می یابد که با رئیس سختگیر آکادمی، رقابت تلخ دختران و خواسته های متناقض خود روبرو می شود.
برنده شدن در این مسابقه می تواند هر آنچه را که در تمام زندگی اش میخواهد به او بدهد – اما این به معنای پشت سر گذاشتن خانه و خانواده اش هم است. جلد های بعدی این مجموعه شامل قصر سنگی و خواهران فراموش شده است. که هر دو ادامه ی ماجراهای میری در آکادمی هستند.
درباره (نویسنده) شنون هیل
شنون هیل (Shannon Hale) (زاده ۲۶ ژانویه ۱۹۷۴ در سالت لیک سیتی ، یوتا) یک نویسنده آمریکایی است که در درجه اول داستان خیالی برای بزرگسالان می نویسد، و همینطور بیش از بیست رمان برای نوجوانان نوشته که بیشترشان در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته‌اند. از دیگر کتاب های او Newbery Honor و دختر غاز و کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها.

اولین رمان او برای بزرگسالان، آستینلند، در سال ۲۰۱۳ به یک فیلم اقتباسی تبدیل شد. او فارغ التحصیل دانشگاه یوتا و دانشگاه مونتانا است. او همچنین کتاب هایی با همسرش دین نوشته است.

خرید اینترنتی کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها
سحاب دانش با ارائه خلاصه ای از بهترین کتابها با بیشترین تخفیف و کم ترین قیمت را برای شما معرفی می کند.

[dka_product_info][/dka_product_info]

👉امتیاز بده.