کتاب معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری اثر راندا برن نشر آزرمیدخت

کتاب معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری اثر راندا برن نشر آزرمیدخت
در معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری راندا برن با ارائه تمرینات ۲۸ روزه‌ی شکرگزاری به ما می‌آموزد که در هر شرایطی که هستیم این تمرینات را انجام دهیم. چه در شرایط سخت زندگی که همه‌ی ما در زندگی قطعا با آن مواجه هستیم و چه در لحظات خوب و راحت. در این کتاب ۲۸ تمرین شکرگزاری در ۲۸ روز پیشنهاد شده است که تمرینات بسیار ساده‌ و راحتی هستند و معجزه شکرگزاری را در زندگی عیان می‌کنند.
بر اساس این کتاب اگر هر روز یک تمرین شکرگزاری را انجام دهید نتیجه فوق‌العاده‌ی آن را بعد از ۲۸ روز خواهید دید. زمانی که این تمرینات را مرتب و با انگیزه انجام می دهید خودتان هم متوجه تغییراتی در زندگیتان می‌شوید. این تمرین‌ها باعث می‌شوند تا شکرگزاری مثل یک عمل مراقبه وارد زندگیتان شود و سپاسگزاری جزئی از عادتهای روزانه‌تان شود. شکرگزاری باعث ایجاد حال خوب و حس رضایت‌ در همه‌ی امورات زندگی‌ می‌شود. در واقع شما زمانی تاثیر مثبت این تمرین‌ها را می‌بینید که تمرین‌ها را مرتب و دقیق انجام دهید و آن‌ها را رها نکنید. در این صورت در آخر داستان، احساس خوبی داشته باشید و از لحظه‌های زندگی نهایت لذت را ببرید.

بخشی از معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری
هر روز منحصر به فرد است. هیچ روزی مثل روز دیگر نیست. رویدادهای خوبی که در هر روز رخ می دهد، مدام متفاوت و همواره متغیر است و بنابراین، وقتی که تو با برشمردن مواهب دیروزت اعجاز را به خاطر بیاوری، هر چند بار هم این کار را بکنی، هر دفعه متفاوت خواهد بود. این صرفا یکی از دلایلی است که چرا «اعجاز را به یاد بیاور» قدرتمندترین تمرین مداوم برای حفظ معجزه شکرگزاری در زندگی ات است. مهم نیست که الآن آرزوهایت چه هستند یا در آینده چه آرزوهایی داری. در هر حال این تمرین معجزه آسا قدرتمندترین تمرین کل زندگی ات باقی می ماند.

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.

کتاب معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری اثر راندا برن نشر آزرمیدخت
108,000 86,400 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب معجزه شکرگزاری جادوی سپاسگزاری اثر راندا برن نشر آزرمیدخت

مشخصات

 • نویسنده
  راندا برن
 • ناشر
  آزرمیدخت
 • شابک
  978-622-6242-97-4
 • رده‌بندی کتاب
  انگیزش و موفقیت (فلسفه و روان‌شناسی)
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • تعداد صفحه
  168
0
دیدگاهها

*
*

error: Content is protected !!