کتاب نامحدود اثر جیم کوئیک انتشارات بهار سبز

کتاب نامحدود اثر جیم کوئیک انتشارات بهار سبز

کتاب نامحدود (Limitless): : مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع‌تر یاد بگیرید و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید؛ اثر جیم کوئیک (James Kwik) بدون شک بهترین مربی مغز در جهان محسوب می‌شود که راه‌هایی برای حفظ سلامت مغز در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما می‌آموزد تا از آن بهترین و بیشترین استفاده را داشته باشید.
بخشی از کتاب نامحدود
خیلی وقتها سختیهای بزرگ به شکل گیری تواناییهای بزرگ ختم می شوند . بزرگ ترین مشکل من در کودکی، یادگیری و صحبت کردن در جمع بود. جالب اینجاست که در حال حاضر بیشتر وقتم را صرف سخنرانی درمورد یادگیری می کنم . در کودکی نمی توانستم بخوانم، اما حالا به مردم سراسر دنیا یاد می دهم که بهتر بخوانند .
نمی توانستم از کار و بار مغزم سر در بیاورم، اما امروزه برای جمعیتهای چندهزار نفری سخنرانی می کنم. و به آنها کمک می کنم که این ابزار فوق العاده را درک کنند . آموخته ام که در پس بیشتر مشکلات، موهبتی نهفته است . این مشکل بیخوابی هم دو درس مهم برای من داشت .
اولاً باعث شد هر چیزی را در این کتاب می گویم، شخصا تجربه کنم . اگر استفاده از این ابزارها را یاد نمی گرفتم، امکان نداشت به چنین عملکردی دست پیدا کنم . در نتیجه میتوانم ادعا کنم که خودم از همه این آموزه ها استفاده میکنم . بیشتر وقتها قبل از سخنرانی، نیازی به آماده کردن مطالب ندارم، چون هر روز از این مهارتها استفاده میکنم. آنها را زندگی می کنم. بخشی از وجود من شده اند.
دوم این که مجبورم کرده است درک روشنی از مقصود، هویت و ارزشهایم پیدا کنم . کسی که بی خوابی می کشد، انرژی و تمرکز بسیار محدودی دارد، در نتیجه نباید آن را هدر دهد .باید اولویتهایش را مشخص کند، تعهداتش را بشناسد و بداند چرا به آ نها متعهد شده است . این انتخابها باعث شده است انگیزهای تمام نشدنی در من ایجاد شود. در این فصل میخواهیم در همین مورد صحبت کنیم. …

 

کتاب نامحدود اثر جیم کوئیک انتشارات بهار سبز
89,000 88,000 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب نامحدود اثر جیم کوئیک انتشارات بهار سبز

مشخصات

 • نویسنده
  جیم کوئیک
 • شابک
  9786226829700
 • ناشر
  انتشارات بهار سبز
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • نوع کاغذ
  بالکی
 • تعداد صفحه
  368
 • وزن
  340 گرم
0
error: Content is protected !!