کتاب پس از تو

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز نشر پرثوآ

کتاب پس از تو (After you) اثر دیگری از جوجو مویز نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی است. جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب پس از تو قبل از بازگرداندن ایمان به عشق، قصد دارد قلبتان را بشکند. توانایی ذاتی او برای توصیف افراد آسیب دیده با زندگی پیچیده بسیار درخشان است. و در نهایت احساسات را درگیر می‌کند و در پی این اندیشه می‌گردد که چگونه بعد از حادثه‌، ما نیاز به بازسازی خود داریم. جوجو مویز به مانند روانشناسی ماهر پرده از این مشکل بر می‌دارد و با داخل کردن عشق به داستان به دنبال راه‌کاری موفقیت‌آمیز می‌گردد.
مویز گفته است؛ من قصد نداشتم که ادامه‌ای بر ماجراهای داستان من پیش از تو بنویسم، اما کار بر روی یک اسکریپت سینمایی و خواندن حجم انبوهی از توئیت‌ها و ایمیل‌های به اشتراک گذاشته شده مرا متوجه این موضوع کرد که این مسئله تبدیل به سؤال روزانه اغلب آنها گردیده؛ لو (لوئیز – شخصیت رمان اول) پس از آن ماجراها با زندگی خودش چه کرد. حقیقت اینکه شخصیت‌های اصلی داستان به هیچ عنوان مرا ترک نکردند.
این کتاب ادامه رمان پر فروش و زیبای من پیش از تو است، و لوئیزا کلارک دختر پرستار جوان حالا که درهای دنیای بزرگتری به رویش گشوده شده است و سعی دارد تا با عبور از آنها زندگی را از سر بگیرد و آهنگی دیگر از بودنِ خویش بنوازد.
لو، که اینک تحول عظیمی در او رخ داده است، با تجربه جدیدی رو به رو می‌شود و شرایط به گونه‌ای رقم می‌خورد که یک بار دیگر در آزمون زندگی شرکت می‌کند و بر سر دوراهی می‌ایستد. در نهایت مجبور می‌شود انتخابش را انجام داده و بزرگترین تصمیم زندگی‌اش را بگیرد.
لوییزا کلارک در داستان من پیش از تو دختری معمولی و بدون هدف بود که برای پرستاری از مردی فلج استخدام می شود. او به سختی و با تلاش زیاد توانست کاری کند که مرد او را به عنوان پرستار خود بپذیرد. کم کم رابطه این دو به رابطه ای عاشقانه تبدیل شد. اما این رابطه …

 

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز

مشاهده جزئیات و خرید

 

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز نشر پرثوآ

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز نشر پرثوآ

125,000 65,000 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

 

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز  نشر نبض دانش

کتاب پس از تو اثر جوجو مویز نشر نبض دانش

95,000 66,900 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

 

کتاب رمان پس از تو اثر جوجو مویز نشر الینا

کتاب رمان پس از تو اثر جوجو مویز نشر الینا

100,000 تومان
مشاهده جزئیات و خرید
0
error: Content is protected !!