کتاب پول عاشق سرعت است اثر جو ویتالی نشر بادبان

کتاب پول عاشق سرعت است اثر جو ویتالی نشر بادبان

کتاب پول عاشق سرعت است اثر جو ویتالی با زیرعنوانِ رونمایی از هشت قانون جذب سریع پول. جو ویتالی به دلیل حضورش در فیلم راز و نوشتن کتاب‌های عامل جاذب و محدودیت صفر شناخته می‌شود.
او می‌گوید: آیا نگران شغل‌تان هستید؟ نگران خانه، خانواده یا آینده‌تان هستید؟ از خیلی جهات شما را مقصر نمی‌دانم. اگر همین الان به دنیا نگاهی بیندازید، به نظر می‌رسد نسبتاً تیره و تار باشد. نسبتاً به‌هم‌ ریخته به نظر می‌رسد.
اگر به حرفم گوش کنید و دست‌به‌کار شوید، فرآیند نجات اقتصادی‌تان را شروع خواهید کرد. راهکاری برای دغدغه‌های مالی و اقتصادی‌تان پیدا خواهید کرد. تنها کاری که باید بکنید این است که اجرایش کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که دست‌به‌کار شوید. یادتان باشد، پول عاشق سرعت است.
افرادی که اغلب با بیشترین سرعت، عمل می‌کنند، بیشترین پول را در می‌آورند. وقتی ایده‌ای به ذهن‌تان می‌رسد، باید همه‌چیز را کنار بگذارید و نهایت تلاش‌تان را برای عملی کردن و تکمیل و عرضه‌ی آن به بازار انجام دهید. همیشه می‌توانید درباره‌ی ایده‌ای که داشتید، تجدید نظر کنید؛ ولی به‌طور‌کلی، اولین فردی که آن را در معرض عموم قرار می‌دهد، اولین فردی‌ است که سود می‌برد.
بخشی از کتاب پول عاشق سرعت است
اگر می‌خواهید پول بیشتری جذب کنید، باید به‌صورت درونی با پول آشتی کنید. تقریباً همه‌ افراد این باور را دارند، پول ریشه‌ تمام شرهاست. اگر این باور باقی بماند، با پول به مشکل برمی‌خورید. بالاخره چه کسی چیز شری را در زندگی‌اش می‌خواهد؟ ولی وقتی این باور را زیر سؤال می‌برید و متوجه می‌شوید این جمله از عبارتی طولانی‌تر در انجیل می‌آید که می‌گوید: «عشق به پول ریشه همه شرهاست»؛ در این صورت می‌توانید درک کنید که اگر عاشق پول نشوید، می‌توانید آن را در اختیار بگیرید.
آرتور پتنت در کتاب کوچکش به نام «پول» در این زمینه شفاف‌سازی می‌کند. نقل قولی که در کل این کتاب تکرار می‌شود، می‌گوید: «تنها هدف پول بیان قدردانی ا‌ست.» بگذارید این عبارت در ذهن شما جا بیفتد: «تنها هدف پول بیان قدردانی ا‌ست.» …

کتاب پول عاشق سرعت است اثر جو ویتالی نشر بادبان
49,000 19,000 تومان
مشاهده جزئیات و خرید

کتاب پول عاشق سرعت است اثر جو ویتالی نشر بادبان

مشخصات

 • نویسنده
  جو ویتالی
 • ناشر
  بادبان
 • شابک
  9786227445121
 • رده‌بندی کتاب
  علوم مهندسی (تکنولوژی و علوم کاربردی و مهندسی)
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • تعداد صفحه
  141
 • وزن
  150 گرم
0
دیدگاهها

*
*

error: Content is protected !!