کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی راز سیرک زامپانو اثر یورگن بانشروس پنجمین جلد از مجموعه  “کوفسکی کارآگاه خصوصی” می باشد.
– کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی ۱ (دسیسه ی آدامسی) : Die Kaugummiverschwörung
– کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی ۲ (راز اسکیت گمشده): Die verschwundenen Rollschuhe
– کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی ۳ (هم سخت و هم خطرناک): Das blaue Karussell
– کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی ۴ (عقاب دروازه): Tore, Tricks un schräge Typen
– کتاب کوفسکی کارآگاه خصوصی ۵ (راز سیرک زامپانو): Krach im Zirkus Zampano
کیویاتکوفسکی عاشق سردرآوردن از اسرار و معماهاست و ولکن ماجرا هم نیست. او خودش را کارآگاه خصوصی درجه یک می داند، هم ردیف شرلوک هولمز و مایکل بلومکوئیست و مجانی هم کار نمی کند.
پریموس، ستاره سیرک زامپانو، از کوفسکی زیرک درخواست کمک می کند. چون خواهرش هر شب بدون اینکه دلیلش را بداند یک خرابکاری را تکرار می کند. حالا آقای کوفسکی کبیر دست به کار شده تا سر از راز این خرابکاری دربیاورد…
درباره (نویسنده) یورگن بانچروس
یورگن بانچروس (زاده ۱۳ مارس ۱۹۴۹، در Remscheid-Lennep) آلمان و نویسنده کتاب کودکان است. بانچروس پس از پایان دوره دبیرستان، علوم انسانی و علوم اجتماعی را در مونستر و بن، فرا گرفت. او به عنوان روزنامه نگار برای روزنامه های روزانه،دستیار تحقیق در تحقیقات، سردبیر نشر و معلم آموزش بزرگسالان فعالیت می کرد.
او دوست داشت پیانیست شود؛ اما بعد، شروع کرد به نوشتن داستان‌هایی بسیار موفق برای کودکان و نوجوانان و هیچ هم غصه نمی‌خورد که در پیانو زدن موفق نبوده است. یورگن بانشِروس با خانواده‌اش در ناحیه‌ روئر آلمان زندگی می‌کند. مجموعه‌داستان‌های کوفسکی، کارآگاه خصوصی را او نوشته است. این مجموعه تاکنون به پانزده زبان ترجمه شده. در سال ۲۰۱۰ یورگن بانشِروس برنده‌ی جایزه‌ آنته-فون-دروسته-هولشوف شده است.
این مجموعه برای رده سنی هشت تا دوازده سال به رشته تحریر درآمده است، و تصاویر زیبایی که “رالف بوچکوف” برای آن طراحی کرده، جذابیت داستان را چند برابر نموده است.

جهت ثبت نام کتاب | خرید کتاب روی دکمه مشاهده جزئیات و خرید کلیک کنید.

[dka_product_info][/dka_product_info]

👉امتیاز بده.