کتاب عشق ویرانگر | براد جانسون

کتاب عشق ویرانگر اثر براد جانسون به شما کمک می‌کند تا پاسخ این سؤال را دریابید. که آیا رابطه‌ای که در آن هستید نفعی برایتان دارد یا ادامه دادن آن اشتباه است؟
براد جانسون و کلی موری در کتاب عشق ویرانگر (Crazy Love: Dealing with Your Partner’s Problem Personality) خصوصیات افراد مبتلا به ناهنجاری شخصیتی و نحوه ایجاد رابطه با آن‌ها را بررسی کرده‌اند. این کتاب به شما شیوه انتخاب یا عدم انتخاب هوشمندانه افراد مختلف به‌عنوان شریک عاطفی و جنسی را یاد می‌دهد. با شنیدن مطالب آن می‌توانید شناختی آگاهانه و دقیقی از همسر یا شریک زندگی خود پیدا کنید.
کتاب عشق ویرانگر اثر براد جانسون ۳ فصل دارد و در این ۳ فصل ویژگی‌های شخصیتی افراد، ناهنجاری‌های شخصیتی و نحوه برخورد با افراد را بررسی شده است.
فصل اول شامل ۳ بخش است بخش اول ویژگی افراد غیر عادی را که با آنها در ارتباط هستیم بررسی می‌کند و راهکارهایی برای رفتار با این افراد ارائه می‌کند. بخش دوم با نام بیمار شخصیتی، شما را با ویژگی‌های یک شریک زندگی غیر متعارف آشنا می‌کند و به این سوال جواب می‌دهد که بیمار شخصیتی چیست و چه تفاوت‌هایی با بقیه دارد. ژنتیک و پیشینه کودکی نیز در این بخش به عنوان عوامل مهم بررسی می‌شوند. بخش سوم به شما کمک می‌کند که یک فرد مبتلا به ناهنجاری شخصیتی را بشناسید.
فصل دوم عشق ویرانگر از بخش چهارم کتاب آغاز می‌شود و تا بخش پانزدهم ادامه دارد. در این فصل انواع شخصیت‌ها بررسی می‌شوند و راهکارهایی برای رفتاربا هر گروه شخصیتی ارائه می شود. هر فصل به بررسی نوعی از شخصیت اختصاص دارد.
در فصل سوم نتیجه‌گیری و جمع بندی صورت گرفته است و راهکارهای نهایی در این بخش معرفی می‌شوند تا در صورتی که هنوز وارد رابطه جدی با شخصی نشده‌اید با هوشیاری و اگاهی کامل بتوانید بهترین و درست ترین تصمیم را بگیرید.

خرید اینترنتی کتاب عشق ویرانگر
سحاب دانش با ارائه خلاصه ای از بهترین کتابها با بیشترین تخفیف و کم ترین قیمت را برای شما معرفی می کند.

[dka_product_info][/dka_product_info]

👉امتیاز بده.