کتاب روحی در همسایگی | آر. ال. استاین

کتاب روحی در همسایگی (The Ghost Next Door) اثر آر. ال. استاین از مجموعه «ترس‌ولرز» است. استاین نوشتن مجموعه ترس‌ولرز را در سال ۱۹۹۲ با کتاب «خانه مرگ» آغاز کرد. این مجموعه حدودا شامل ۱۰۰ عنوان کتاب است که تاکنون بیش از ۲۲۰ میلیون نسخه از آن‌ها در آمریکا به فروش رسیده و به ۳۲ زبان زنده دنیا ترجمه‌ شده‌اند.

کتاب روحی در همسایگی درباره هنا است. «هنا» تابستان را با تماشای تلویزیون، خواندن کتاب و گشتن در شهر می‌گذراند و بعضی اوقات هم خود را با برادرهای دوقلویش سرگرم می‌کند.

در همسایگی هنا اتفاقات بسیار عجیبی و غریبی رخ می دهد . درست از دورانی که پسر جدیدی تازه به منزل بغلی او نقل مکان کرده است. ولی او کی به آن جا آمده است؟ آیا شب پیش که هانا به خواب رفت منزل خالی نبود؟ پس برای چه همچنان خالی و متروک به نظر می رسد؟

یکبار در حیاط خانه‌شان، پسربچه‌ای با دوچرخه‌اش به او برخورد کرد. بعد از جر و بحث مختصری میان آن دو، هنا دریافت که اسم او «دنی» است و همان پسری است که در همسایگی آنها با مادرش زندگی می‌کند. خانه‌ای که دنی و مادرش در آن بودند، مدت‌ها بود که متروک مانده بود و هنا و خانواده‌اش، حتی اسباب‌کشی آنها را به آن خانه ندیده بودند.؟

آیا هنا با یک روح سرو کار دارد؟ برای کشف این ماجرا با هنا در ادامه داستان همراه باشید.

درباره (نویسنده) آر. ال. استاین

آر. ال. استاین (R.L.Stine) متولد سال ۱۹۴۳ شهر کلمبوس در ایالت اوهایو، نویسنده معروف آمریکایی است که مجموعه‌های تالار وحشت (اتاق کابوس)، زمان وحشت،سایه وحشت (مجموعه داستان) و مورمور (در ایران تحت عنوان دایره وحشت و ترس و لرز نیز ترجمه شده) و بازگشت به خیابان هراس(ترجمه نشده در ایران) را برای نوجوانان و سری خیابان ترس را علاوه بر نوجوانان برای بزرگسالان نیز به نگارش درآورده است.


👉امتیاز بده.